Yugonostalgija Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi Pehar Pobedniku Eurovision Song Contest-a

Ići dole

Novi Pehar Pobedniku Eurovision Song Contest-a Empty Novi Pehar Pobedniku Eurovision Song Contest-a

Počalji od ... Aleksandar ... Pet 23 Maj - 1:49:57

Novi Pehar Pobedniku Eurovision Song Contest-a Trophynew-RESIZE-257-172

U Press centru Eurosonga svečano je predstavljen novi trofej, koji će od sada biti uručivan pobednicima prestižnog muzičkog takmičenja.

Novinare je dočekalo prijatno iznenađenje, svojevrsni evrovizijski vremeplov – u istoj prostoriji prva, i "poslednja" pobednica! Lis Asija, koja je davne 1956. za Švajcarsku pobedila pesmom "Refrain", i Marija Šerifović, čija prošlogodišnja "Molitva" i dalje odzvanja u ušima ljubitelja Eurosonga.

"Svašta se promenilo za ovih 53 godine, ali uglavnom su sve promene dobre. Moram priznati da sam prošle godine glasala za Mariju, a mislim da već osećam i ko će ove godine pobediti. Imam 'nos' za to" rekla je Lis, koja i sa više od 80 godina odiše energijom tinejdžerke, a i dalje nastupa punom parom!

Njena mlađa koleginica rekla je da joj je žao što se irski ćuran Dastin nije plasirao u finale.

"Upoznala sam Dastina u Irskoj, i super je! Žao mi je što nije prošao u finale, ali nadam se da će i ove godine pobediti pravi pevač" rekla je popularna Kragujevčanka, koja je prošle godine prekinula tradiciju pobede isključivo vizuelno, ali ne i vokalno atraktivnih izvođača.

"Ipak, neću vam otkriti za koga ću glasati u subotu" našalila se ona.

Lis i Marija zatim su svečano otkrile novi trofej za pobednike Eurosonga, delo švedskog umetnika Kjela Engmana.

"Inspiraciju sam potražio u samom činu pevanja, kao i dugotrajnosti i tradiciji ovog takmičenja" rekao je dizajner.

I zaista, muzika i vreme objedinjeni su u staklenoj skulpturi u obliku staromodnog mikrofona.
... Aleksandar ...
... Aleksandar ...
Super član
Super član

Muški
Broj poruka : 679
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Zanimanje : Ucenik
Reputation : 0
Datum upisa : 30.06.2007

http://yugonostalgija.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu