Yugonostalgija Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete?

5 posters

Ići dole

Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete? Empty Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete?

Počalji od ♥ QueeN ♥ Ned 22 Jul - 16:02:33

Sto mislite o tome?
♥ QueeN ♥
♥ QueeN ♥
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 4798
Reputation : 0
Datum upisa : 30.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete? Empty Re: Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete?

Počalji od Dixy Sre 1 Avg - 14:24:57

Shto da ne mozda budu bolji roditelji od bioloshkih...nikad se ne zna..

Ako postoji tolika ljubav izmedju njih naravno da ce moci i sa drugima to da podele bez obzira shto je par istog pola...
Dixy
Dixy
VIP Clan
VIP Clan

Ženski
Broj poruka : 387
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Reputation : 1
Datum upisa : 01.07.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete? Empty Re: Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete?

Počalji od ♥ QueeN ♥ Sre 1 Avg - 15:01:35

kako ce dete da predstavlja roditelje: "Upoznaj moju mamu...i mamu... " Ne znam... Wink
♥ QueeN ♥
♥ QueeN ♥
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 4798
Reputation : 0
Datum upisa : 30.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete? Empty Re: Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete?

Počalji od Dixy Čet 9 Avg - 0:09:21

Kakve to veze ima...kad ljudi nisu ogranicheni to onda nije problem bolje i to nego >>>Upoznaj tatu shto lema mamu svaki dan a ne znam da li je ubijen od horsa ili alkohola.... Wink
Dixy
Dixy
VIP Clan
VIP Clan

Ženski
Broj poruka : 387
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Reputation : 1
Datum upisa : 01.07.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete? Empty Re: Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete?

Počalji od ♥ QueeN ♥ Ned 10 Feb - 1:01:00

smatram da je bolesno da usvajaju takvi ljudi decu
♥ QueeN ♥
♥ QueeN ♥
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 4798
Reputation : 0
Datum upisa : 30.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete? Empty Re: Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete?

Počalji od AnGeL In LovE Ned 10 Feb - 21:24:26

Ja mislim da to ne valja. Mozgu oni da rade sta hoce ali da dete odrasta u takvom nekom okruzenje je malo uvrnuto.

AnGeL In LovE
Ugašen Nalog
Ugašen Nalog

Broj poruka : 507
Reputation : 0
Datum upisa : 03.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete? Empty Re: Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete?

Počalji od ♥ QueeN ♥ Ned 10 Feb - 23:51:26

... i dete bi posle bilo takvo...
♥ QueeN ♥
♥ QueeN ♥
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 4798
Reputation : 0
Datum upisa : 30.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete? Empty Re: Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete?

Počalji od Amerikanac Čet 21 Feb - 10:54:33

Naravno da da...
Amerikanac
Amerikanac
Početnik
Početnik

Muški
Broj poruka : 7
Reputation : 0
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete? Empty Re: Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete?

Počalji od ♥ QueeN ♥ Čet 21 Feb - 11:13:03

Amerikanac, obrazlozi odgovor...
♥ QueeN ♥
♥ QueeN ♥
Administrator
Administrator

Ženski
Broj poruka : 4798
Reputation : 0
Datum upisa : 30.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete? Empty Re: Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete?

Počalji od Amerikanac Pet 22 Feb - 1:12:21

BaNe's AnGeL ::Amerikanac, obrazlozi odgovor...
[right]

Nisu ni drugi obrazlagali.
Amerikanac
Amerikanac
Početnik
Početnik

Muški
Broj poruka : 7
Reputation : 0
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete? Empty Re: Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete?

Počalji od Dixy Ned 2 Mar - 1:44:57

Ja jesam...kao shto sam rekla mislim da je za dete najvaznije shta ce mu ti roditelji preneti (vaspitanje, manire, obrazovanje,kulturu) ako ko to zna to znaju gay parovi i ne vidim razlog zbog kojeg oni ne bi bili dobri roditelji samo zato shto su pederi....ili lezbache...
Ima i gorih uslova za zivljenje i odrastanje jednog deteta od takve sredine - ja to potpisujem iz svog iskustva Wink
Dixy
Dixy
VIP Clan
VIP Clan

Ženski
Broj poruka : 387
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Reputation : 1
Datum upisa : 01.07.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete? Empty Re: Da li homosexualni parovi trebaju usvojiti dijete?

Počalji od trriper Sre 16 Apr - 15:23:57

Dixy ::Ja jesam...kao shto sam rekla mislim da je za dete najvaznije shta ce mu ti roditelji preneti (vaspitanje, manire, obrazovanje,kulturu)

Pa mozda bas zbog ovoga i nije bas pametno. Prenece mu sve to pa i sklonost prema osobama istog pola. Detetu treba ostaviti to na izbor, a ako gay par bude dete odgajao pa ga vodio na parade i pricao mu kako ljudi njih ne shvataju, kako misle da su nenormalni, pa kako ce to dete da se razvija i kakva ce shvatanja imati...

Ne postoje bez razloga dva razlicita pola kombinovanjem kojih se produzava vrsta...
trriper
trriper
Super član
Super član

Muški
Broj poruka : 768
Godina : 35
Lokacija : Lost...
Reputation : 0
Datum upisa : 16.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu